Haberler
Ana Sayfa / Haberler / Arıt / Arıt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

Arıt Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

arit-belediyesi-logoHararetli geçen seçimin ardından yeni belediye meclisi görevine başladı. Üçüncü kez seçimi alan belediye başkanımız Şahidi Kuşcu başkanlığında toplanan meclisin üçü eski, altısı yeni üyeden oluşmakta… Oldukça hararetli geçen seçim çalışmalarının ardından üçüncü kez belediye başkanı seçilen Şahidi Kuşcu  başkanlığında ilk belediye meclisi toplandı. 4.4.2009 Cumartesi günü belediye meclis salonunda toplanan belediye meclisine katılım tamdı.

5393 sayılı belediye kanunu kapsamında ilk olan toplantı gündemindeki doğal gündemlere görüşülmesi gereken gündemler de başkanın teklifi ve meclisin kabulü ile gündeme alındı ve meclis toplamda yedi maddelik gündemini görüşerek karara bağladı.

Yapılan görüşmeler sonucu; Mehmet Maviçiçek ve Mustafa Arslan meclis başkan vekilliğine, Murat Gökmenoğlu ve Erol Karga katip üyeliğine ve encümenliğe, Şaban Şen de belediyeler birliği üyeliğine seçildiler. 2008 faaliyet raporunu da görüşüp kabul eden meclis, mayıs ayı toplantı gününü belirledi ve toplantı son buldu.

Yeni belediye meclis üyelerimiz:

  1. Şaban Şen
  2. Murat Gökmenoğlu
  3. Mustafa Arslan
  4. Erol karga
  5. Satı Uzun
  6. Cavat Beytekin
  7. Osman Demir
  8. Mehmet Maviçiçek
  9. Hasan Güneş

Haber: arıt.gen.tr

Diğer Haberlerden

KÖYÜMÜZ BARTIN74 HABERDE

http://www.bartin74.net/sayfalar/haber.asp       adresinde 16.09.2009 günü Söğütlü Köyümüz şu şekilde haber yapıldı.                                                                            Çevre ve Orman Bakanlığı OR-KÖY …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir