Haberler
Ana Sayfa / Genel / Dilekçeler Meclis’e Ulaştı

Dilekçeler Meclis’e Ulaştı

haberArtumgencin Arıt Kurucaşile yolu için başlatmış olduğu imza kampanyası edinilen bilgilere göre olumlu bir şekilde devam ediyor.

Artumgencin başlatmış olduğu imza kampanyası hedefi 1000 imza olup beklenilenin üzerinde 1205 adet imza toplandığı imza tutanaklarından görülmüştür.

İmza dilekceleri Meclis Dilekçe Komisyonuna gönderilmeden önce Bartın Millet vekillerine, Bartın Parti İl teşkilatlarına, Bartın Karayolları Müdürlüğüne, Arıt Belediyesine ilgili Kurum Kuruluş ve Makamlara bilgi gönderilmiştir. Göndeilen dilekçeler gerekli Makan, Kurum ve Kuruluşlara ulaştığında ilgili kurum ve makamların bazıları (Kastamonu Karayolları Bölge Müdürlüğü, Bartın DP İl Teşkilatı) dilekçeleri aldıklarını ve inceleyeceklerini bildirip ARTUMGENC Başkanı Rıfat KUŞÇU’ya bilgi aktarmışlardır.

Dilekçelerin tamamı kontrol edilerek Meclis Dilekçe Komusyon Başkanlığına gönderilip ilgili makam tarafından ARTUMGENÇ Başkanı Rıfat KUŞCU’ya Dilekçelerin kendilerine ulaştığı bilgisi verilmiştir.

Ayrıca kampanyaya Almanyadanda destek veren (AVBARDER) Dernek Başkanı Ali POYRAZ da 150 adet imzayla Artumgenc kampanyasını desteklediklerini ARTUMGENÇ yönetimine bildimiştir.

Kampanyayı destekleyen Arıthalkının Adı ve soyadı aşağıda olup her birine duyarlılıklarından dolayı ARTUMGENC teşekkür etmiştir.

Sıra ADI SOYADI KÖY VE MAHALLE

1 ABDULLAH AYTAŞ ÇÖPBEY
2 ABDULLAH BAYRAM TURANLAR
3 ABDULLAH BULUT KAYADİBİ
4 ABDULLAH ÇİVELEK ÇÖPBEY
5 ABDULLAH DAVULCU AYDINLAR
6 ABDULLAH ERKİŞ ARIT
7 ABDULLAH GÖRGÜN BALAT
8 ABDULLAH KÖMEÇ MENTEŞPİRİ
9 ABDULLAH ÖZGÜR AYDINLAR
10 ABDULLAH TOPAL
11 ABDULLAH UZUN
12 ABDURRAHMAN ERDOĞAN TURANLAR
13 ABDURREZZAK ŞERBET BALAT
14 ADEM AKAN BALAT
15 ADEM AKCA ÇÖPBEY
16 ADEM ARSLAN ARIT
17 ADEM AYDIN CÖCÜ
18 ADEM BAKAR İMAMLAR
19 ADEM CELİK TURANLAR
20 ADEM ÇELAK TURANLAR
21 ADEM ÇETİN
22 ADEM DEMİR

Listenin devamını için tıklayın…

Diğer Haberlerden

mehmemt-tutmus

Mehmet Tutmuş Vefat Etti

Köyümüz sakinlerinden Mehmet TUTMUŞ (Gallolu) vefat etmiştir. Cenazesi 18 Eylül 2018 Salı günü (yarın) öğle namazını …

2 Yorum

  1. ARITIN ÇIKMAZ SOKAKTAN ÇIKMASI İÇİN YILMADAN KUSMEDEN ÇALIŞMAYA MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ KATKIDA BULUNAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE ÇALIŞMA AZMİOLANLARA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM ZORLUKLARI BAŞARMAK GEREK BİZLERDE ÖYLE OLALIM YILMADAN KUSMEDEN DEVAM EDELİM TAŞLAR YARILIRKEN PARA KADAR KOPARSAKTA DEVAM EDELİM HERKESİN YANINDAYIZ MÜCADELEYE DEVAM

  2. FEHMİ ÖZÖREN

    ARKADAŞLARIMI TEBRİK EDERİM. İNŞALLAH BU İMZALAR İŞE YARAR VE TAKİBİ OLUR. TABİKİ SUYA TAŞ ATMAYINCA DALGA OLUŞMAZ. BU ARTIK ARITIN TÜM KÖYLERİNİ VE HALKININ TAKİP ETMESİ GEREKEN BİR DURUM YANİ ŞU ANDAN İTİBAREN HERKES BU İŞİN TAKİPÇİSİ OLMALI VE ELİNDEN NE GELİYOR İSE YAPMALI .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir