Haberler
Ana Sayfa / Haberler / MUHTEŞEM OLDU
bulusma

MUHTEŞEM OLDU

                                                            15 OCAK 2012 PAZAR Günü  Şirinevler Ulu Cami Düğün Salonunda SÖĞÜTLÜ KÖYLÜLERİMİZLE yapılan toplantı tek kelimeyle harika oldu.

Sabahın erken saatlerinde köylülerini görmek için İstanbul un çeşitli semtlerinden yollara düşen saygıdeğer hanımefendi ve beyfendiler Söğütlüler inanılmaz rağbet gösterdi ve 200 ün üzerinde bir katılım gerçekleştirdi.

Kahvaltıya Köyümüz Muhtarı Sayın İsa BULUT , Köyümüzün iftiharı Sayın Dr.Necdet POYRAZ, Sayın SGK Bartın İl Müdürü Ekrem ÖZTEKNECİ ile, Almanyadan gelen Mehmet ÖZTEKNECİ, Köyden gelen Harun DAĞLIOĞLU, Zonguldaktan gelen Fatma KAKANAŞ(sarının kızı) ve İstanbulda yaşayan köylülerimiz katıldı.

Toplantı Kuran-ı Kertim okunmasıyla başladı, Açılış konuşmasını Adem ÖZTEKNECİ yaptı. Konuşmasında böyle toplantıları yapmanın kolay olmadığını ancak burada böyle güzel birliktelikle bundan sonra kolaylaştığını ve bu enerjinin köyümüz insanında olduğunu söyledi. Bu toplantının İstanbulda yaşayan bütün Söğütlü köylülerimizindir dedi.Katılanlara teşekkür etti.

Daha sonra Muhtarımız İsa BULUT, emeği geçenlere teşekkür etti, köyden selam getirdiğini bildirdi ve bundan sonra güzel toplantılar beklediğini söyledi.

Dr.Necdet POYRAZ ise birlik beraberlikten bahsederek böyle güzel ortamda olmaktan mutluluğunu dile getirdi.

SGK Müdürümüz Ekrem ÖZTEKNECİ ise, organizasyon için teşekkürlerini iletti ve SGK ile alakalı kısa da olsa bilgiler sundu…

Hanımlar adına ise Hatice UZUN(Tahiranın kızı) söz aldı ve çok mutlu olduğunu dile getirdi,teşekkürlerini sundu..

Daha sonra Telefon rehberi oluşturuldu ve fotokopi çekilerek herkese dağıtıldı. Ardından kura ile hediye  (içeriğinde kitap olan) dağıtımıyapıldı.

Topluca çekilen hatıra resimlerinin ardından toplantı 13:00 civarında sona erdi.

Maddi manevi emeği geçen herkesi kutluyoruz. Uzak yakın demeden gelenlere teşekkür ediyoruz. Mevla hayırlara vesile kılsın ve devamını sağlasın. Birlikteliğimizi daim etsin.

NOT: TOPLANTIMIZIN VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİN TAMAMI DVD FORMATINDA HAZIRLANMIŞTIR. ALMAK İSTEYENLER;

SAFFET KAKANAŞ – TLF: 05353515458

ADEM ÖZTEKNECİ – TLF : 05052652892    DEN  ALABİLİRLER.

Videoları online izlemek için tıklayınız.

Diğer Haberlerden

mehmemt-tutmus

Mehmet Tutmuş Vefat Etti

Köyümüz sakinlerinden Mehmet TUTMUŞ (Gallolu) vefat etmiştir. Cenazesi 18 Eylül 2018 Salı günü (yarın) öğle namazını …

25 Yorum

 1. TEBRIKLER
  organizede emegi gecen arkadaslara tesekkür eder tüm katilimcilari kutluyorum
  insallah bundan sonraki toplantilarinizda bizlerde aranizda bulunmak isteriz
  ALLAH TEKRARRINI NASIP ETSIN

 2. HASAN DELİBAŞ

  organizasyonda emeği geçen ve yakından ve uzaktan katılan herkse teşekkürler

 3. ÖNCELİKLE ORGANİZASYONDA EMEĞİ OLAN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN. ÇOK GÜZEL BİR GÜNDÜ GERÇEKTEN DE. İNŞAALLAH DEVAMI GELİR VE DAHA DA GÜZEL OLUR. YİNE GELEN HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİZ. BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN DEVAM ETMESİ DİLEĞİYLE ALLAH’A EMANET OLUN.

 4. TOPLANTIMIZIN VİDEO GÖRÜNTÜLERİNİN TAMAMI DVD FORMATINDA HAZIRLANMIŞTIR, İSTEYENLER;

  SAFFET KAKANAŞ – TLF: 05353515458

  ADEM ÖZTEKNECİ- TLF : 05052652892 DEN ALABİLİRLER.

 5. SÖĞÜTLÜ köyünün bir ferdi olmaktan herzaman gurur duydum
  bu haklı gururumun hazzını vede onurunu bana yaşatan herkeze sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim
  bu toplantıda neler gördüm neler görmedimki
  yepyeni bir başlangıcın tohumlarını gördüm
  saçları kırağ çalmiş içlerinde ukte kalmış büyüklerimizin yeniden yeşeren umutlarını gördüm
  bundan sonraki hertürlü hamleye tam destek verecek arkadaşlar gördüm
  canlı prıl pırıl iletişim çağının kurdu gençler gördüm
  yetermi yetmez ben çokdaha fazlasını görmek ve üzerine düşeni yapmak istiyorum.

 6. Adem Öztekneci

  Çok kıymetli gönül dostları, öncelikle yorumlarınız için teşekkürler. Ama özellikle Sayın Ahmet YAZICI Öğretmenimiz, yanımızda olduğunuzu bilmek başka güzel.İnşaallah bundan sonraki birlikteliğimizde sizleride aramızda görürüz. Ve köyümüz haricinde ilgili duyarlı davranan arkadaşlarım,sizede ayrıca teşekkürler. Önemli olan güzel adımları teşvik etmek.İnanıyorum Umar gençleriyle atılan ve bizlerle devam eden bu adımlar ilerde bütün köylerimiz içinde atılır. Ramazan ayında samanpazarında yapılan toplu iftar proğramı memleketteki beraberliği gösterdi ve duyuyorumki artık heryıl herramazanda toplu iftarlarla birlik beraberlik yeniden filizlenecek.

  Bundan sonraki acizane düşüncem bu toplantımızın 6 ayda veya enaz yılda bir tekrarlanması. Pazar akşamına denk getirilmesi ve yemekli olması. Daha güzel organizasyonla ve içeriği daha fazla dolu güzel bir akşam geçirme düşüncesi oluştu aynı yerde. Bu benim fikrim ve değerli söğütlü köyü gurbetçilerindende fikir, öneri ve bununla alakalı düşüncvelerini burda paylaşmalarını rica ediyorum.
  Saygılar……

 7. TEBRİKLER!!!
  Güzellikler hayal etmekle başlar, düşünmekle filizlenir, çabayla olgunlaşır ve meyve vermeye başlar. Uzun zamandır “yahu bu Söğütlüler ne zaman toplanacak” diye merakla beklediğimiz bu adımınızdan dolayı başta bu işin emektarları olmak üzere tüm katılımcıları ve gönülden destek verenleri tebrik ediyorum. Bizler ARTUMGENÇ grubu olarak 2007 yılında bu yola çıktık ve şunu gördük ki gerçekten bazı şeyler yorulmadan olmuyor. En büyük arzumuz sadece bu şekilde organize olabilen köylerin yönetiminde söz sahibi olabileceği, -tabela derneği değil- gerçek bir ARIT DERNEĞİ kurabilmek. Bunun için size ve bize çok iş düşüyor; çünkü diğer potansiyeli ve birikimi olan köyleri bu tarz gruplar kurmaya zorlamalıyız. Sadece iki köy kalmamalı, taassuba düşmeden ortak çalışmlara yapmalıyız. Kendi içinizden bile bardağın boş tarafını görenler, yaptıklarınızı beğenmeyenler, küçümseyenler hatta engellemek isteyenler çıkabilir. Sizler sadece hedefinize samimi olarak ve halisane niyetlerle odaklanırsanız gerisi hikaye. TEKRAR TEBRİKLER, SİZLER HAKKINDAKİ BEKLENTİLERİMİZ İÇİN BİZİ YANILTMADIĞINIZ İÇİN…

 8. Birlik ve berabreliğinizi gösteren toplantınız beni çok duygulandırdı. Davet ettiğiniz halde aranızda bulunamadığımdan dolayı çok üzgünüm. İnşallah sonraki toplantılarınıza katılabilirim. Bu toplantının gerçekleşmesi için çaba gösteren öğrencilerime vediğer kişilere teşekkür ediyorum.

 9. Ali ÖZDEMİR

  Değerli Arıt Söğütlü köyü gençleri olarak başlatmış olduğunuz bu toplumsal hareketin tüm ARIT’LI Köy beldelere örnek olması diler ve dalga dalga yayılmasını temenni ederim.Bu toplantıda emeği gecen tüm hemşerilerimize teşekkür minnahtarlerımı sunar ; bu girişimin bi örneği bulunan umar magallesi gençlerinede teşekkür eder.Aradaki bilgi birikim ve paylaşımlar ile zenginleştirerek dahada ileri getirmenizi düşünerek buradaki sözlerime şimdilik veda ediyorum.siz unutmayınki sizi birileri takip ediyor ne mutlu arıt geclerine imzeden selam 😉

 10. Öncelikle bu toplantıya hem maddi hem manevi önderlik 
  yapan bize kılavuz  olan ADEM ÖZTEKNECİ ve SAFFET KAKANAŞ
  abilerimize şükranlarımı sunarım. Onların sayesinde yıllardır
  özlemini çektiğimiz böyle bir organizasyon gerçekleşti. Onlara 
  ne kadar teşekkür etsek azdır. Ama görevleri burada bitmiyor.
  Asıl görev bundan sonra devamını getirmek. İnşallah onların önderliğinde
  bizlerinde maddi ve manevi katkılarıyla bu toplantıların daha organize bir şekilde
  devamı gelecek. Rabbim yapandanda gelendende razı olsun inşallah…

 11. Burak Etyemez

  emeği geçen herkesten allah herkesten razı olsun.

 12. Burak Etyemez

  çok güzel bir buluşmaydı sık sık yapılmasını istiyorum….

 13. BÜYÜK BULUŞMA GERCEKTENDE BÜYÜK OLDU VE EMEYİ GECEN HERKESE ÖNCELİKLE(ADEM ÖZTEKNECİ)YE COK TEŞEKKÜRLER VE( SAFFET KAKANAŞ) ENİŞTEMİZE TEŞEKKÜR EDERİM ORADA BİZLERİ MİSAFİR GİBİ AYIRLAYAN HERKESE CAYIMIZDAN TUTUNDA ŞEKERİMİZE KADAR TEKRAR TEKRAR SORAN KARDEŞLERİMİZE GENÇLERİMİZE( İLHAN)(ÖMER)İBRAHİM )VE ADINI SAYAMADIĞIM HERKESE COK TEŞEKKÜR EDERİM BEN BUNDAN SONRA BÜTÜN TOPLANTILARDA MADDİ MANEVİ VARIM HERKESİDE BEKLERİM ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR :

 14. bu organizazyon çok güzel. tek kelimeyle mükemmel. 

 15. POYRAZ ve  GÜNDOĞDU aileleri olarak, bu organizasyondan çok memnun kaldık. Beklentilerimizin üzerinde daha da güzel bir organızasyonla karşılaştık söz konusu bu organizasyonu gerçekleştiren ve emeği geçen herkese ve davete katılanlara en içten dileklerimizle teşekkürlerimi dile getirmeyi borç bilir, her daim böyle organizasyonların ve birlikteliğin devamını dileriz …
  (İZZET , HANİFE , BURHAN , AHMET – POYRAZ ailesi ),
  (MUHAMMER-GÜLAY , ALİ-FATMA , ÜNAL-YELİZ  ve ÖNDER GÜNDOĞDU ailesi )
  (FATMA KAKANAŞ ) .. 

 16. Emeği geçen bütün herkese teşekkürler …. :roll:

 17. hamide SEYREKBASAN KIZILKUM

  Böğle güzel ve özel bir organizasyonu düşünüp düşünmeklede kalmayıp gerçekleştiren ve biz SÖĞÜTLÜ KÖYÜ halkını bir araya getiren ve artık yüzünü bile unutacagımız arkadaşlarımızı tekrardan birarada görmeyi sağlayan arkadaşlara hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum elinize emeğinize SAĞLIK

 18. dursun etyemez

  Allah tekrarını nasip etsin inşallah.çok güzel oldu,emeği geçen herkese teşekkürlerr….

 19. emeği geçen herkese teşekkürler çok güzel bir gün oldu

 20. ilhan dağlıoğlu

  bu organizasyonda emeği olan Adem abi ve Saffet abi çok tesekkür ederim ALLAH razı olsun ama bıdahaki seferde maddiyat olayını cözersek daha rahat olur üzerımize düşeni bizde yapalim maneviyat sorunum uz yok cok şükür katılımdan anlasılıyor ama dahada kalaba olabıliriz bır sonrakı toplantıyı beklyoruz saygılar..

 21. muharem POYRAZ

  MADDİ MANEVİ EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN RABBİM RAZI OLSUN.ÇOK MÜKEMMEL BİR ORTAM OLDU.RABBİM BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ DAİM KILSIN.BU TARZ ETKİNLİKLERİN TEKRAR VE DEVAMINDA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE…..

 22. OKAN ÖZTEKNECİ

  BU ORGANİZASYONDA EMEGİ GEÇEN HERKEZE TEŞEKÜRLER

 23. adem öztekneci

  bu güzel organizasyonu yapmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.ayrıca yoğun ilgi ile kalabalık bir ortam oluştu.sanki bizim köyün bayramı oldu.gurur ve sevinci bir arada yaşadık hep birlikte.teşekkürler söğütlü köyü……

 24. köyümüzün gençlerini heyacanla orada olduklarını gördümbende oheyacanla izliyorum bu toplantıya sebepolanlardan allah razı ve memnun olsun işte böyleolmalı diğer illerin köylerinidernekleşmişler geceler geleneklerini sergilerken biraz bizlerburuk olarak izliyoruz ama bundansonra bizlerdeöyle bir toplantılar yapıyoruz diye gururlanacağız inşallah allah tekrarını nasip etsin devamını istiyoruz inşaallah herkese teşekkürler

 25. Davetimize iştirak eden bütün dostlarımıza ve maddi manevi yardımlarını esirgemeyen arkadaşlarımıza teşekkürler.İNŞALLAH herkesin memnun olduğu görüşündeyim.Bu da bizi çok memnun etti.ileriki günlerde yeni bir organizasyon için güç verdi.ALLAH herkesten razı olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir